پارسا فرتاک داده ی ویرا

شرکت پارسا فرتاک داده ی ویرا  از سال ۱۳۸۳ در حوزه واردات و پخش کامپیوتر، لپ تاپ ، تبلت و تلفن همراه مشغول فعالیت می باشد و چندین سال به عنوان نماینده برتر برند ایسوس در ایران برگزیده شده است و همچینین دارای بیش از ۱۲۰ نماینده در سراسر ایران می باشد.
شرکت پارسا با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و آموزش دیده سعی در بالا بردن سطح رضایت مشتری و همچنین ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده دارد.
شرکت پارسا شامل بخش های مختلف از جمله فروشگاههای حضوری و اینترنتی ،بخش خدمات پس از فروش با استاندارد های جهانی (پارسا انفورماتیک سرویس) و همچنین پروژه خط تولید مانیتور و کامپیوتر های All in one می باشد.

پارسا انفورماتیک سرویس
شرکت پارسا انفورماتیک سرویس در حوزه خدمات پس از فروش موبایل،تبلت و لپ تاپ از سال 1398 شروع به کار نموده است و هم اکنون با قرارداد رسمی با برند سامسونگ و مایکروسافت بعنوان شریک تجاری ، تحت نظارت مستقیم برندها با استانداردهای جهانی با بیش از 120 نمایندگی فروش در سراسر کشور مشغول به فعالیت میباشد .
همکاری بین المللی و تبادل اطلاعات بین پارسا انفورماتیک سرویس و برندها به صورت متقابل دلیل اصلی تمایز ما در نوع خدمات رسانی است . به کارگیری دانش و تکنولوژی روز در حل مسائل روزمره ، استفاده از قطعات و تجهیزات اصلی با آخرین تکنولوژی و فناوری از دیگر عواملی است که پارسا انفورماتیک سرویس را همواره در زمینه ارائه خدمات پس از فروش در بالاترین سطح ازنظر مشتریان و واردکنندگان قرار می دهد.

 

تعهدات اخلاقی و مشتری مداری، همواره در راس اهداف و ارزش­های پارسا انفورماتیک بوده و همین امر در کنار دانش، مهارت و تجربه موجب ارائه خدمات در سطح استانداردهای جهانی شده است. ما متعهد به ارائه خدمات به گونه­ ای هستیم تا تجربه­ ای لذت بخش، متمایز و منحصر به فرد برای مشتریان ایجاد گردد و به این مهم باور قلبی داشته و در این مسیر، همدلانه با مشتریان همگام خواهیم بود.
پارسا انفورماتیک با هدف ارائه خدمات پس از فروش مطابق با استاندارد و معیارهای کمپانی های ایسوس مایکروسافت سامسونگ و….، روابط گسترده ای با این کمپانی ها برقرار نموده تا با کیفیت بالاتری به مشتریان گرامی خدمات رسانی کند.

ما به شما تضمین می دهیم

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی به مشتری همیشه جزء اولویت های ما بوده است

ارائه بهترین خدمات

با حفظ کیفیت در کمترین زمان خدمات ارائه می کنیم

18 ماه گارانتی

تمامی محصولات این شرکت دارای 18 ماه گارانتی می باشند.

جوایز و دستاورد ها

گواهینامه ها

پیگیری وضعیت سرویس